Przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Boćwince wzięły udział w wykopkach. Szkolny ogród na wiosnę przygotowały dzieci ze starszych klas. Maluchy z zapałem zbierały ziemniaki, a udane zbiory uczciły ogniskiem.
działania digitalowe oraz publikacje w koreańskich mediach branżowych – województwo warmińsko-mazurskie rozpoczyna międzynarodową kampanię promocyjną skierowaną...