W niedzielę 22 listopada na hali OSiR odbędzie się kolejny trzecioligowy mecz piłki ręcznej. Tym razem pomiędzy “Jaćwingami” Gołdap a EKS „Szczypiorniak” Ełk. Początek meczu – 18.00.
Powiązane artykuły
-
Zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody
Nasi mali mieszkańcy z Przedszkola Samorządowego nr 1 uroczyście zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody. Był... -
„Matrioszka’; otwiera letni ogród
W czwartek 25 czerwca popularna gołdapska Restauracja „Matrioszka” otwiera letni ogród w nowej scenerii. Będzie muzyka... -
Niebiesko-zielone granty dla Warmii i Mazur. Gołdap wśród beneficjentów
Poznaliśmy wyniki piątej edycji konkursu „Niebiesko-zielone granty dla Warmii i Mazur”. Sejmik województwa przyjął uchwałę w...

