Święto Niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 uczcili w dniu 9 listopada apelem. Klasy 4a, 6b i 6c prezentowały patriotyczne pieśni i wiersze. Apel przygotowały panie Ewa Dzbyńska, Anna Milewska i Martyna Gołębicka.
Powiązane artykuły
-
Jak się ma u nas instytucjonalna opieka nad dziećmi? Kolejny ranking „Wspólnoty”
Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” przysłało nam kolejny ranking. Tym razem zestawienia dotyczą instytucjonalnej opieki nad dziećmi... -
Gołdapscy samorządowcy i zarządzający! Zadbajcie o Green Velo!
„Za poszczególne odcinki szlaku Green Velo odpowiadają lokalne samorządy oraz zarządcy dróg, na których wytyczono trasę.”... -
Warmia i Mazury rozpoczynają kampanię promocyjną w Korei Południowej
działania digitalowe oraz publikacje w koreańskich mediach branżowych – województwo warmińsko-mazurskie rozpoczyna międzynarodową kampanię promocyjną skierowaną...









