W sobotę 14 listopada na hali OSiR odbędzie się trzecioligowy mecz piłki ręcznej pomiędzy „Jaćwingami” Gołdap i „Bestios” Białystok. Początek meczu – 18.00.
Powiązane artykuły
-
Zapraszają na „Bezpieczne rozpoczęcie wakacji”
Osiedle nr 4 i osiedle nr 5 wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają na rozpoczęcie... -
Gołdapscy samorządowcy i zarządzający! Zadbajcie o Green Velo!
„Za poszczególne odcinki szlaku Green Velo odpowiadają lokalne samorządy oraz zarządcy dróg, na których wytyczono trasę.”... -
Zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody
Nasi mali mieszkańcy z Przedszkola Samorządowego nr 1 uroczyście zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody. Był...
