Wyniki wyborów do parlamentu europejskiego w powiecie gołdapskim

W gminach Banie Mazurskie i Gołdap wygrała KO – ze znaczną przewagą. W gminie Dubeninki najwięcej osób głosowało na PiS.  W powiecie prowadzi KO. Pod względem ilości głosów (107 415), reprezentujący nasz region Jacek Protas z KO, zdecydowanie wyprzedził pozostałych kandydatów i został europosłem.

Gmina Gołdap

Gmina Banie Mazurskie

Gmina Dubeninki

Województwo warmińsko-mazurskie


Aktualności

Powiązane artykuły

6 komentarzy do “Wyniki wyborów do parlamentu europejskiego w powiecie gołdapskim

 1. ktoś

  Moze nie o wynikach . Niepokoi mnie cisza w sprawie przetargu na projekt łacznika ( tj dokończenia obwodnicy ) , ktory miał byc ogłoszony w lutym – marcu24 według zabiegających o głosy tutejszych przed wyborami , kandytatow do władzy. . A i, jakoś cicho o przetargu na rozbudowę DW 651 .Może burmistrz czy wójt gminy Dubeninki partyjni koledzy rżądzących w województwie coś wiedzą????? Jak kicha , to na kogo zwalić jak juz p. Mieruńskiego nie ma w radzie ??? Czy aby znowu nie wykiwali 🙁

 2. Szybko

  Zmienić władze KO (PO) wGołdapi!

 3. wyborca

  prośba do radnych gminy i powiatu. Mając na uwadze chęć uczestniczenia w sesjach rady czy jest możliwe aby radni powiatu i gminy przegłosowali aby rady odbywały się po południu po pracy, pozwoli to również radnym pracującym wykonywać swoje obowiązki zawodowe a na wysokim poziomie.

 4. wyborca

  jeszcze jedna prośba. W związku z otwarciem podobno boiska przy szkole nr 3 – czy można otwierać bramkę od strony Kościuszki bo skakać przez płot to trochę niebezpieczne. PANIE BURMISTRZU DZIĘKUJĘ za możliwość korzystania z boisk przy SP3.

 5. Jerzy

  Z innej beczki – przeczytałem wyżej, że nadana zostanie nazwa ulicy. Czy to nie jest jakiś chichot i żart? Przy przyszłej ulicy Marka Mirosa stoi „pomnik głupoty i partaniny Tomasza L.” – historia płata różne figle.

 6. WLAP

  Ponownie, tym razem do nowych władz miasta i powiatu gołdapskiego zwracam się z następującą informacją – apelem. Proszę przyjrzeć się jakości wykonania chodnika (trasy rowerowej) przy ul. 1-go Maja, głównie (ale nie tylko) na odcinku, od ul. Wiosennej do ul. Pagórkowej, od strony zalewu. W wielu miejscach tego chodnika krawężniki odstają od kostki betonowej po kilka a nawet kilkanaście centymetrów. To jest niedopuszczalne, grozi szybkiemu zniszczeniu chodnika (chociaż był wykonywany kilka miesięcy temu) i bardzo żle świadczy o wykonawcy a także o inwestorze czyli odbiorcy tych robót. Czy nasze wspólne, społeczne pieniądze, którymi zapłacono za taką fuszerkę, można tak marnotrawić ?. Zachęcam do działań, gwarancja chyba jeszcze obowiązuje a może umowa między stronami takiego „dziwactwa” nie przewidywała !