LOVE Catering: przez kogo jest przygotowywana każda dieta pudełkowa?

Liczysz na to, że 2024 rok będzie dla Ciebie przełomowy? Już udało Ci się zmienić pracę na lepszą? Teraz zastanawiasz się, jak schudnąć? Osoby mające tego typu dylematy i wątpliwości najczęściej decydują się na podmiot cateringowy LOVE Catering… Dlaczego? Bo sprzedawane przez tę firmę diety pudełkowe są po prostu skuteczne!

Kto rozpisuje catering dietetyczny?

4000 – co oznacza ta liczba? Nie jest ona przypadkowa. W końcu ta firma cateringowa (LOVE Catering) działa już w ponad 4000. rozmaitych polskich miastach i miasteczkach. Przedstawiciele tego podmiotu nie zapominają też o mniejszych miejscowościach. Co powoduje, że ta firma ma tak wielu uśmiechniętych od ucha do ucha klientów? To, że sprzedawane zestawy pudełkowe są m.in. bardzo zdrowe.

Liczysz na to, że Twój organizm będzie działał optymalnie? W takim razie nie możesz zapominać o systematycznym, zdrowym jedzeniu. A takie właśnie jest oferowane przez LOVE Catering. Pamiętaj, że wszystkie zestawy pudełkowe są m.in. bardzo dokładnie przygotowywane przez profesjonalnych dietetyków. O co trzeba się zatroszczyć w czasie układania takich diet? O to, aby były one m.in. pełnowartościowe pod kątem witamin i składników mineralnych. Ważny jest też stosowny podział makroskładników (chodzi tutaj o tłuszcze, węglowodany i białka).

Kto przyrządza catering w LOVE Catering?

Czym cechuje się rzeczywiście porządny zestaw pudełkowy? Firma cateringowa Kraków – LOVE Catering doskonale wie, że w 2024 roku dla klientów liczą się nie tylko kwestie zdrowotne. Bardzo ważne są również walory smakowe. Nie można zatem o nich ani przez moment zapominać…

Firma LOVE Catering na szczęście ma świadomość, jak ważne jest to zagadnienie. W tym podmiocie na co dzień pracują zatem m.in. zawodowi dietetycy, ale też kucharze. Na czele zespołu kulinarnego stoi zaś Darek Sosnowski. To bez wątpienia „odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu”. W końcu Darek Sosnowski to nie tylko pasjonat gotowania. To przede wszystkim kucharz doświadczony, kompetentny i bardzo pomocny. W swojej karierze Darek Sosnowski pracował już w różnych restauracjach mogących pochwalić się gwiazdkami Michelin. Dlaczego jeszcze diety pudełkowe od LOVE Catering są tak smaczne? Bo Darek Sosnowski chętnie dzieli się wiedzą ze swoimi pomocnikami. A wszystkie zestawy są przygotowywane wyłącznie z odpowiednio dobranych warzyw, owoców, mięs, przypraw, czy żywności zaliczanej do kategorii „SUPERFOODS” itd.

Jak są pakowane i transportowane zestawy pudełkowe?

Co dzieje się potem? Jak już wiesz z dzisiejszego tekstu, najpierw dieta pudełkowa jest odpowiednio układana, a potem przygotowywana. Klienci podmiotu LOVE Catering mogą zaś zdecydować się na rozmaite zestawy: Dieta Slim Fit, Dieta Balance, Dieta Sirt, Dieta Handy meals, Dieta Mama, Dieta Bulion, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dairy Free, Dieta Intermittent Fasting, Dieta Office i Dieta Simply. Zanim trafią one jednak do właścicieli, muszą być pieczołowicie zapakowane. W tym celu są stosowane jedynie wysokiej jakości opakowania. Nie tylko szczelne. Dodatkowo firma LOVE Catering troszczy się – w czasie codziennej rzeczywistości – o sprawy dotyczące ekologii. Co ważne, zainteresowani klienci (wszyscy, bez wyjątku) mogą skorzystać z ekotacek na posiłki, które są ekologiczne. Nie wiąże się to zaś z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Kolejnym etapem jest transport. Firma LOVE Catering ma odpowiednie osoby od realizacji tego zadania. W efekcie jedzenie dociera na czas do klientów. Co ważne, zawsze w odpowiedniej postaci. W końcu przywożone zestawy są nie tylko zdrowe i smaczne, ale też świeże.

LOVE Catering: przez kogo jest przygotowywana każda dieta pudełkowa? Podsumowanie

Kto założył catering dietetyczny LOVE Catering? Ewa Wodnicka. To ona troszczy się o to, aby wszystkie procesy zachodziły sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. Układaniem diet zajmuje się m.in. Michalina Kwaczała, czyli Główna Dietetyczka. A przyrządzaniem posiłków zespół kucharzy z Darkiem Sosnowskim na czele.


Aktualności

Powiązane artykuły