Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Boćwince

W sobotę, 18 maja, w Szkole Podstawowej w Boćwince odbył się Dzień Rodziny, który przyciągnął uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli na wspólne świętowanie. Naszym głównym celem było zacieśnienie więzi rodzinnych oraz integracja społeczności szkolnej.

Impreza rozpoczęła się od Mini Talent Show, gdzie uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty przed publicznością. Na scenie pojawiły się różnorodne występy: od śpiewu, przez taniec, aż po pokazy gimnastyczne. Występy były wzruszające i pełne entuzjazmu, a duma rodziców była widoczna w ich oczach. Każdy z uczestników otrzymał gromkie brawa i medale. Zwycięzcy otrzymali nagrody.

Po zakończeniu Talent Show, na scenie odbyła się część artystyczna z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały różnorodne przedstawienia, w tym skecze, recytacje wierszy oraz inscenizacje bajek. Występy te były doskonałą okazją do zaprezentowania zdolności artystycznych oraz umiejętności aktorskich uczniów.

Następnie przyszedł czas na konkursy sportowe, w których dzieci mogły wziąć udział razem ze swoimi rodzicami. Na boisku szkolnym zorganizowano różnorodne konkurencje. Rywalizacja była zacięta, ale przede wszystkim liczyła się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas. Wszyscy uczestnicy konkursów sportowych otrzymali nagrody.

Podczas całego dnia dzieci mogły korzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Szkołę odwiedził klaun, który zabawiał najmłodszych swoimi sztuczkami i zabawnymi opowieściami. Ogromną popularnością cieszyła się również wielka dmuchana zjeżdżalnia, na której dzieci spędzały długie godziny, śmiejąc się i bawiąc do woli.

Nie zabrakło także smakołyków. Uczestnicy mogli delektować się popcornem, watą cukrową, kiełbaskami z grilla oraz słodkim poczęstunkiem.

Podziękowania

Organizacja tak wspaniałego dnia nie byłaby możliwa bez wsparcia sponsorów oraz osób zaangażowanych w przygotowania. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom i darczyńcom za ich hojność, a także nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy poświęcili swój czas i energię, aby ten dzień był niezapomniany. Dzięki Wam mogliśmy zapewnić wiele atrakcji naszym dzieciom i rodzicom.

W szczególności pragniemy podziękować Przedsiębiorstwu Wielobranożowemu Bostrak – Stanisław Szulc, Żwirowni Rogale-Andrzej Madejski , KARI – DENT – dr Karina Szałkowska -Siejwa, Fundacji Dobre Dobro oraz Sklepowi w Boćwince – Monika Wałejko i animatorkom Agnieszce Grabowskiej i Bogusławie Kaszubskiej.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Boćwince był nie tylko okazją do wspólnego świętowania, ale także do umocnienia więzi rodzinnych i szkolnych. Już teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne takie wydarzenia.

SP w Boćwince

Powiązane artykuły