Młodzież sprawdziła swoją kondycję fizyczną

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej spotkali się z młodzieżą na targach pracy i w szkołach. Omówili procedury naboru do Straży Granicznej. Młodzi ludzie sprawdzili również swoją kondycję fizyczną.

W minionym tygodniu młodzi ludzie dowiedzieli się o warunkach, jakie należy spełnić, by móc ubiegać się o przyjęcie do formacji. Przedstawiono również zasady przeprowadzenia testu sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Straży Granicznej. Pompki, skrętoskłony, skok w dal z miejsca, bieg koperta, to tylko niektóre z ćwiczeń, z którymi zmierzyli się uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Ornecie i Zespołu Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej jeszcze w tym roku planuje przyjąć 71 osób.

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić miejsce zatrudnienia? To nie zwlekaj, złóż dokumenty, przejdź dwuetapową procedurę kwalifikacyjną i załóż mundur funkcjonariusza Straży Granicznej.

Nowo przyjęci funkcjonariusze po ukończeniu szkolenia, będą pełnić służbę w jednej z 11 placówek na terenie Warmii i Mazur. Więcej informacji na temat procedury kwalifikacyjnej, zarobków, wsparcia finansowego, czy możliwości rozwoju znajdziesz na stronie: https://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

W-MOSG


Aktualności

Powiązane artykuły