Mistrzostwa rejonu. Zdecydowane zwycięstwo siatkarzy z „Trójki”

Zdecydowane zwycięstwo siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi w Mistrzostwach Rejonu VI Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci w Minisiatkówce „Czwórek” chłopców.

W poniedziałek, 8 kwietnia w Hali OSiR w Gołdapi walczyli siatkarze z klas szóstych i młodszych. Zespół SP 3 Gołdap (w składzie: Nikodem Juklewicz, Tymoteusz Kołodziej, Dawid Jaźwiński, Juliusz Buraczewski, Radosław Rzędzian, Maciej Rawinis, Wiktor Wawrzyn, Miłosz Buraczewski, Tomasz Antoniak i Wiktor Andruszkiewicz) ograł 2:0 – SP 4 Ełk i 2:0 SP 1 Olecko i zajmując pierwsze miejsce awansował do półfinału województwa, który odbędzie się 17 kwietnia w Szczytnie.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Tymoteusz Kołodziej (SP 3 Gołdap). Gratulacje.

Z powodu choroby nie mógł zagrać Jan Urbanowicz. W turnieju dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki SP 4 Giżycko. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Organizatorem turnieju był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy oraz Szkoła Podstawowa nr 3, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gołdapski Szkolny Związek Sportowy i UKS „Trójka” Gołdap (który jest współfinansowany przez Gminę Gołdap i Starostwo Powiatowe w Gołdapi).

SP nr 3 w Gołdapi

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Mistrzostwa rejonu. Zdecydowane zwycięstwo siatkarzy z „Trójki”

  1. XD?

    Panie Mirosławie Słapiku.
    Gwoli wyjaśnienia. Nie reprezentuję ani jednego komitetu/kandydata, ani drugiego. W pierwszej turze głosowałem na kandydata/tkę „spoza drugiej tury”. Nigdy wcześniej też nie reprezentowałem żadnej partii ani komitetu. Można powiedzieć, że jestem szarym obywatelem.
    Przejrzałem „zajawki” artykułów na portalu od wyborów 7 kwietnia do dziś i nie widzę nigdzie lansowania się K. Kazanieckiego, szczególnie na ludzkiej tragedii. Uprzedzając – kampanii do pierwszej i do drugiej tury raczej bym nie łączył, bo to jednak w pewnym sensie oddzielne wybory, wszak rywali jest mniej.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia.