Gołdapski Sport na Fali Sukcesu: MKS Rominta Otrzymuje Hojne Wsparcie

Ostatnie wydarzenia w świecie sportu Gołdapi okazały się być prawdziwym przełomem, a wszystko to za sprawą determinacji i skuteczności kierownika drużyny MKS Rominta, Piotra Mościńskiego. To właśnie dzięki jego niezwykłemu zaangażowaniu, klub sportowy zdołał pozyskać imponującą kwotę 150 000 złotych od prezesa zaprzyjaźnionej płockiej firmy Modular System, pana Mariusza Rudnickiego.

To znaczące wsparcie finansowe otwiera przed klubem zupełnie nowe perspektywy rozwoju. Dzięki tej hojnej darowiźnie, klub może teraz realizować nowe projekty, dokonywać zakupów niezbędnego sprzętu oraz organizować dodatkowe treningi, co z pewnością przyczyni się do podniesienia poziomu sportowego drużyny.

Aby w pełni oddać wielkość uzyskanej kwoty, wystarczy zestawić ją z bieżącym finansowaniem klubu z budżetu miasta, które kształtuje się na poziomie 90 000 zł rocznie i stanowi zaledwie 60 proc. pozyskanych przez pana Piotra środków.

Olbrzymie znaczenie ma obecność w naszym mieście ludzi takich jak Piotr Mościński i inni działacze sportowi, którzy odgrywają kluczową rolę w budowaniu więzi, promowaniu zdrowego stylu życia oraz integrowaniu społeczności lokalnej poprzez aktywność sportową. Ich pasja, oddanie i determinacja stanowią fundamenty, na których buduje się dalszy rozwój gołdapskiego sportu oraz jego znaczenie dla mieszkańców miasta.

P.T.

Powiązane artykuły