Był agresywny wobec bliskich. Policjanci wydali zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi

Gołdapscy policjanci interweniowali w rodzinie, gdzie doszło do przemocy fizycznej wobec najbliższych. 31-letni agresor wyzywał, popychał, uderzał i kopał swoje ofiary. Sprawca przemocy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomieni o przestępstwie oraz wydali zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

W minioną sobotę (30 marca) kilka minut przed 10:00 gołdapscy policjanci przeprowadzili interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Sprawca miał fizycznie znęcać się nad swoimi rodzicami i babcią. Mundurowi będący na miejscu wstępnie ustalili, że 31-latek znajdując się pod działaniem alkoholu, przyszedł do mieszkania bliskich, gdzie wszczął awanturę domową.

Podczas kłótni agresor wyzywał, popychał, uderzał pięściami i kopał po całym ciele swoją 54-letnią matkę i 79-letnią babcię. W wyniku ataku agresora poszkodowane doznały licznych obrażeń ciała. Jedna z kobiet po udzielonej pierwszej pomocy trafiła do szpitala.

Policjanci obezwładnili napastnika i zatrzymali do wyjaśnienia sprawy w policyjnym areszcie. Dodatkowo, na miejscu policjanci sporządzili niebieską kartę celem dalszego monitorowania sytuacji w tej rodzinie. Kryminalni przyjęli zawiadomienie w sprawie o przestępstwo znęcania, przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny ciała. Ponadto wobec sprawcy przemocy policjanci wydali zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

KPP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły