Mecz przyjaźni w Zambrowie

W niedzielę, 10 marca na zaproszenie ZKS Olimpii Zambrów dwie drużyny młodzieżowe MKS Rominty Gołdap udały się na mecze towarzyskie do Zambrowa. Drużyna młodzików rocznika 2011, której trenerem jest Krystian Słowicki oraz drużyna młodzików rocznika 2012, której trenerami są Marek Murawski i Michał Mrozowski.

Był to ostatni etap przygotowań naszych drużyn przed rozpoczynającą się rundą wiosenną. Wraz z zawodnikami i trenerami naszego klubu do Zambrowa pojechał prezes klubu pan Marek Słowikowski oraz wiceprezes pan Maciej Ostrowski, a także były prezes, a zarazem zasłużona postać naszego klubu, pan Andrzej Kwaśniewski i były działacz pan Jarosław Mrozowski.

Za organizację spotkania odpowiedzialny był pan Artur Myśliński dyrektor firmy RAK BUD, jednego z głównych sponsorów naszego klubu – za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Po rozegranych meczach był czas na integrację, zdjęcia oraz wspólny posiłek,

Dodatkowo na meczach obecny był burmistrz Zambrowa pan Kazimierz Dąbrowski, który wręczył pamiątkowe medale wszystkim zawodnikom. Jak się później okazało była to również wspaniała okazja do spotkania trenera i zawodnika po 40 latach. Andrzej Kwaśniewski był zawodnikiem Olimpii Zambrów, której trenerem był Kazimierz Dąbrowski.

Po meczach zawodnicy zmęczeni, ale zadowoleni udali się w podróż powrotną do Gołdapi. Nawiązana została współpraca między klubami. Kolejne mecze odbędą się we wrześniu w Gołdapi.

Zdjęcia:

https://photos.app.goo.gl/FjSwi236CGy6Awg37

P.T.

Powiązane artykuły