Cegła rozbiórkowa w projektowaniu wnętrz

Projektowanie od zera wnętrza wymarzonego domu lub mieszkania, podobnie jak aranżacja pomieszczeń przy generalnym remoncie, to proces, w ramach którego nadajemy przestrzeniom, w których funkcjonujemy na co dzień, wyjątkowego charakteru. Bardzo istotne na tym etapie pozostaje wykończenie ścian. Możemy postawić na tradycyjną tapetę lub zostawić na ścianach wyłącznie farbę.

Coraz większą popularność zyskują jednak płytki z cegły rozbiórkowej, które w ostatnich latach wywołały prawdziwą rewolucję w dziedzinie projektowania wnętrz. Autentyczny wygląd starej cegły rozbiórkowej sprawia, że idealnie wpiszą się w przestrzenie o bardzo różnorodnych stylach – od tradycyjnych, klasycznych projektów, przez industrialny minimalizm, aż po wnętrza vintage i retro. Firma Ceglana Fantazja pozwoli Ci odkryć zupełnie nowy wymiar designu poprzez połączenie tradycyjności z nowoczesnym zacięciem. W ofercie znalazły się płytki z cegieł o bardzo różnorodnych teksturach, kolorystykach oraz rozmiarach.

·        Płytki ze starej cegły rozbiórkowej w aranżacji wnętrz

·        Zbuduj niezwykły klimat dzięki wykorzystaniu autentycznej cegły na ścianach

·        Cegła rozbiórkowa w zróżnicowanych stylach projektowania

·        Poznaj cegłę rozbiórkową Ceglana Fantazja – różnorodność i funkcjonalność

Płytki ze starej cegły rozbiórkowej w aranżacji wnętrz

Sezonowe trendy w aranżacji wnętrz często przemijają tak szybko, jak zdążyły zawładnąć wyobraźnią projektantów. Jednak niektóre innowacje w zakresie designu nie wychodzą z mody tak szybko, na lata odciskając swe piętno w różnorodnych stylach aranżacyjnych. Do takich elementów z pewnością zaliczymy płytki z autentycznej cegły rozbiórkowej, które coraz częściej spotykamy nie tylko w domach i mieszkaniach naszych przyjaciół czy sąsiadów, ale także w lokalach użyteczności publicznej, galeriach sztuki, pubach, restauracjach czy hotelach. Nie ma w tym przypadku – stara cegła to kwintesencja mezaliansu tradycji ponadczasowej estetyki i industrialnej swobody w projektowaniu.

Zbuduj niezwykły klimat dzięki wykorzystaniu autentycznej cegły na ścianach

Co nie pozwala oderwać wzroku od płytki z cegły rozbiórkowej, zaskakującej gości zachwyconych tym rodzajem pokrycia ścian? Z pewnością historia, którą niesie za sobą każda płytka. To właśnie autentyzm tego rodzaju wykończenia ścian sprawia, że nawet minimalistyczne przestrzeni zyskują niezwykłego klimatu. Tajemnica tkwi również w unikalnej teksturze i unikalnej kolorystyce. W tej formie cegła nie traci nic ze swojego historycznego charakteru, niezależnie od procesu jej odnawiania i przekształcania w materiał do dekoracji ścian. Ten natomiast pozwala utrwalić jej niepowtarzalny charakter na długie lata.

Cegła rozbiórkowa w zróżnicowanych stylach projektowania

Cegłę rozbiórkową charakteryzuje również uniwersalność. Spotykamy ją w bardzo różnorodnych aranżacjach pomieszczeń o równie zróżnicowanym przeznaczeniu. Będzie idealnym rozwiązaniem do salonu, sypialni czy pokoju gościnnego, ale także biura czy domowej biblioteki. Z powodzeniem łączymy ją ze stylami klasycznymi, wnętrzami industrialnymi czy przestrzeniami utrzymanymi w stylistyce vintage.

Poznaj cegłę rozbiórkową Ceglana Fantazja – różnorodność i funkcjonalność

Ceglana Fantazja (https://e-ceglanafantazja.pl/) to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki i dystrybucji autentycznych płytek z cegły rozbiórkowej. Dostarczamy produkt najwyżej próby o niezrównanej trwałości. Oferujemy płytki w wielu rozmiarach, kolorach i teksturach. Pomożemy Ci nadać pomieszczeniom w Twoim domu niezwykłego charakteru.

 


Aktualności

Powiązane artykuły