Banie Mazurskie. Za nami wspaniały dzień kobiet

8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbyła się piękna uroczystość z okazji Dnia Kobiet, która zgromadziła liczne grono niezwykłych pań, a także troskliwych panów, gotowych uczcić płeć piękną.

Na początku spotkania serdeczne życzenia złożył wszystkim paniom wójt Gminy Łukasz Kuliś, które brzmiały jak najpiękniejsza poezja, a całość zwieńczona została przepysznym tortem, który jak zawsze w Dniu Kobiet wójt przekazał dla pań z ogromnym szacunkiem i serdecznym uśmiechem.

Do życzeń dołączył się również zastępca przewodniczącego Rady Gminy Artur Ozimek i jak co roku wręczył piękne kwiaty, by uczcić i uhonorować wszystkie obecne panie. To był symboliczny gest szacunku, podziwu i wdzięczności dla wszystkich kobiet.

Po oficjalnej części rozpoczął się blok artystyczny! Śpiewy, zabawne skecze, a także melodyjne dźwięki sprawiły, że czas zatrzymał się na chwilę, byśmy mogli cieszyć się wspólnym spotkaniem. Na scenie zaprezentowali się: Klub Seniora we Wróblu, zespół Lisiacy, Julia Karp, Kornelia Kisyk, Stanisław Rybka, Marzena i Jakub Kokocha oraz Michał Sawicki.

Piękną część artystyczną w wykonaniu naszych uzdolnionych mieszkańców podsumował koncert Michała Sawickiego, śpiewającego akordeonisty. Tego dnia oprócz występów, uczestnikom spotkania przygotowaliśmy wiele niespodzianek, tak by każdy poczuł się wyjątkowo doceniony. Dziękujemy, że byliście częścią tego magicznego dnia! To właśnie wasza obecność sprawiła, że było to spotkanie pełne uśmiechów, pozytywnej energii i wzajemnego szacunku.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wydarzenia. Dziękujemy pani Katarzynie Kuliś za przepyszny tort okolicznościowy, upieczony dla pań; Wójtowi Gminy Łukaszowi Kulisiowi za przekazanie niespodzianek i prezentów dla pań; Arturowi Ozimkowi za piękne kwiaty dla wszystkich uczestniczek spotkania; Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie i włączenie się w organizację wydarzenia oraz wszystkim paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Baniach Mazurskich, które zaangażowały się w pieczenie przepysznych ciast na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim artystom za zapewnienie części rozrywkowej, która sprawiła, że uśmiech, radość i wspólne śpiewy rozbrzmiewały tego dnia w naszej sali.

GOKiP w Baniach Mazurskich

Powiązane artykuły