Siatkarze z „Trójki” sumiennie trenowali w ferie 

Podczas ferii zimowych zawodnicy UKS „Trójka” Gołdap przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi uczestniczyli w zajęciach treningowych. W czterogodzinny zajęciach na szkolnej sali gimnastycznej brało udział 24 zawodników w dwóch grupach z klas od pierwszej do ósmej.

Zajęcia charakteryzowały się ćwiczeniami poprawiającymi technikę odbić i poruszania się po boisku. Uczestnicy zajęć pracowali również nad wytrzymałością i skocznością. Część zajęć poświęcona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry, gdyż już niebawem rusza sezon siatkarski, a w nim imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Minisiatkówce „Dwójek”, „Trójek”  i „Czwórek” Szkolnego Związku Sportowego oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej jak również Turniej Rzucanki i Singli Siatkarskich, a także XXX Ogólnopolskiego Turnieju w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy od moving.
Sprawdzianem umiejętności uczestników zajęć i wpojeniem zasady fair-play był Towarzyski Turniej Rzucanki, Singli i „Dwójek” Siatkarskich dla najmłodszych adeptów oraz Turniej „Dwójek” dla starszych siatkarzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a najlepsi zawodnicy puchary.
SP3 w Gołdapi

Powiązane artykuły