Nowoczesne oświetlenie na stadionie Rominty. Kolejny krok w rozwoju klubu

Miejski klub piłkarski „Rominta” wyróżnia się nie tylko osiągnięciami sportowymi, lecz również determinacją i zaangażowaniem zarządu w rozwój infrastruktury. Po sukcesach poprzednich modernizacji, w tym zakupie wiaty medycznej i kompleksowej renowacji murawy, prezes klubu, Marek Słowikowski, skupił się teraz na ulepszeniu oświetlenia stadionu.

W ramach zamierzenia, planowane jest zainstalowanie nowoczesnych lamp na czterech słupach o wysokościach 16 i 18 metrów, co pozwoli osiągnąć imponujące natężenie oświetlenia na poziomie 500 lx. Instalacja spełni tym samym najwyższe standardy wymagane dla profesjonalnych rozgrywek.

Decyzje zarządu, stanowią spójną strategię, mającą na uwadze nie tylko atrakcyjność gry, ale także bezpieczeństwo zawodników i komfort kibiców. Prezes Marek Słowikowski, jako kluczowa osoba w realizacji tych ambitnych planów, dąży nie tylko do sukcesu sportowego MKS „Rominta” Gołdap, lecz również do stworzenia miejscowości z silnym związkiem z klubem piłkarskim.
Oświetlenie stadionu jest kolejnym dowodem na zaangażowanie prezesa w rozwój klubu oraz chęci przyciągnięcia większej liczby kibiców, a kibice zapewne z niecierpliwością oczekują na inaugurację nowego rozdziału w historii swojego ukochanego klubu.
P.T.
Fot. Paweł Trzonkowski

Powiązane artykuły