KW „Przyszłość Gołdapi”. „Uważamy, że Gmina Gołdap zasługuje na liderską pozycję w regionie…”

Ruszyła kampania wyborcza kandydatów do samorządów. Można odnieść wrażenie, że duża grupa mieszkańców naszej gminy widzi potrzebę zmian. Zarejestrowanych jest już kilka komitetów wyborczych, w tym Komitet Wyborczy „Przyszłość Gołdapi” z kandydatem na burmistrza – Konradem Kazanieckim. Dziś przy zegarze słonecznym członkowie i sympatycy zorganizowali konferencję prasową.

Uczestnikom rozdano niewielkie plansze z hasłami. Konrad Kazaniecki krótko opowiedział o zamierzeniach związanych z rozwojem gminy Gołdap.

Na profilu komitetu czytamy m.in.:

Uważamy, że Gmina Gołdap zasługuje na liderską pozycję w regionie i w kraju, i ma ku temu ogromne predyspozycje, które chcemy wyłonić. Nasze wartości, determinacja i chęć do działania są niesamowicie silne, i dzięki nim jesteśmy gotowi podejmować trudne decyzje, które przyczynią się do rozwoju naszej gminy .

Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy marzenie o stworzeniu miejsca, w którym wszyscy mieszkańcy będą się czuli bezpiecznie i komfortowo.

 

Powiązane artykuły