Znamy już datę tegorocznych wyborów samorządowych

Wybory samorządowe odbędą się w dniach 7 i 21 kwietnia – poinformował dziś premier Donald Tusk.

Podczas konferencji prasowej premier powiedział: „Podjąłem dzisiaj decyzję o wydaniu rozporządzenia – formalnie prześlę je do Państwowej Komisji Wyborczej wraz z kalendarzem wyborczym – ale decyzja zapadła, wybory samorządowe odbędą się w dniach 7 i 21 kwietnia”. (…) „Mam nadzieję, że kwiecień będzie dobrym miesiącem dla polskiej samorządności”.

Grafika: pixabay.com


Aktualności

Powiązane artykuły

7 komentarzy do “Znamy już datę tegorocznych wyborów samorządowych

 1. Wiesłąw

  Gołdap stać na mądrego , kulturalnego, szanującego innych ludzi o innych poglądach – burmistrzynie tudzież burmistrza.

  Ocena: 4.43/5. z 28 głosów.
  Please wait...
  1. Miłosz

   Tęsknię za miastem w którym się wychowywałem , gdzie wszystko miało porządek a polityka to w telewizorze była. Gdzie urząd był urzędem a przepisy były jasne dla wszystkich. Gdzie konkursy były jawne a zatrudnienie dyktowane było wiedzą ,zaangażowaniem , sumiennością przeplecione starannością. Dziś to cwaniactwo , spryt i brak wstydu . Im dłużej w matni i bliżej króla tym większe poważanie w Grodzie. Wspomnienia jak dobrze że Was mam i tak często w głowie swej przywołuje. Nadzieja o normalność i przyzwoitość jest tak ogromna , ze o niczym innym już nie marzę . 7 kwietnia to dzień Gołdapianek i Gołdapian – uczciwych, pracowitych, pełnych empati i zdala od wszech obecnego chamstwa i pogardy.

   Ocena: 4.61/5. z 44 głosów.
   Please wait...
  2. Wiesława

   Gołdap stać na na mądrego, kulturalnego, szanującego innych ludzi o innych poglądach – starostę. Dość już z tym analfabetyzmem intelektualnym, przaśnością, buractwem i chamstwem.

   Ocena: 4.00/5. z 34 głosów.
   Please wait...
   1. Karolina

    Zgoda , pełna zgoda. Emeryturka ma? Ma . To kapcie , gołąbki i odpoczywamy. A nie udawać że ze specjalistą wielki.

    Ocena: 4.26/5. z 27 głosów.
    Please wait...
 2. Adam

  Pani z zarządu dróg wywiadu udziela, a drogi nieprzejezdne. Do roboty!!!

  Ocena: 4.64/5. z 33 głosów.
  Please wait...
 3. Piter

  Czyli już widać światełko w tunelu – mam nadzieję, że 7 kwietnia gołdapianie zakończą szkodniczą dla gminy i powiatu działalność obecnego burmistrza (i jego „współpracownic”) i zarządu powiatu (starosty, jego zastępcy!!! i członków). Mieszkańcy naszego powiatu zasługują na lepsze rządzenie, na szpital, na lepsze szkoły średnie, a tu słychać, że „współtwórcy” sytuacji w powiecie (sekretarz i dyrektor szkoły) chcą kierować gminą – mieszkańcy uchrońmy się przed takim „dobrodziejstwem”.

  Ocena: 3.97/5. z 38 głosów.
  Please wait...
 4. Adrian

  Czekam na kandydata/tkę którzy ich z tego rozliczą i system układzików runie. Gołdap i jej budżet okazał się być niezłą wylęgarnią patologii i zaniechań a my nadal za to płacimy.

  Ocena: 4.65/5. z 23 głosów.
  Please wait...