ThermoPerformanceMaterial a Wyniki Twojego Treningu – Sekret SMMASH

logo marki SMMASH

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – hektolitry potu rozlanego na turniejach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi doświadczeniami walczą zawodnicy (zawodowcy oraz debiutanci) różnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do opracowania, a następnie stworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie wyniki zdobywasz. Chcesz dowiedzieć się, co powoduje, że stroje SMMASH są unikalne? Prezentujemy przykłady nowoczesnych metod, które w nich wykorzystaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz zweryfikować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim wysiłku z pewnością wytwarza się pot, a także – przykre „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z racji tego włókna będące w strojach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym środkiem dającym możliwość na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i sprawnie odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie przeciwdziałają powstawanie oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować perfekcyjne warunki do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie utrudniają Twoich ruchów,zapewniają doskonałe “czucie” oraz wygodę, w produktach SMMASH stosujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Odpowiednia temperatura to jeden z kluczowych czynników, który decyduje o wygodzie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim – efektach ćwiczeń. Chcąc w czasie uprawiania sportu dawać z siebie sto procent – należy zadbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie pojawia się nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, zarówno czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika umożliwia uzyskiwać nawet 40% głębsze barwy, a co najważniejsze – nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest bezpieczna i bez problemu może służyć każdemu – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- podczas ulubionych treningów lub sportowych turniejach. Gwarantujemy, że natychmiastowo odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!


Porady

Powiązane artykuły