Zderzenie hondy z toyotą

Na drogach panują trudne warunki do jazdy. Opady śniegu, przymrozki i śliska nawierzchnia stawiają wyzwanie kierowcom. Pamiętajmy, że nieostrożność, brawura i nadmierna prędkość mogą przyczynić się do kolizji i wypadków.

Panująca zimowa aura nie sprzyja kierowcom. W poniedziałek (4 grudnia) około 16:30 w Gołdapi na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 65 z ulicą Warszawską doszło do wypadku drogowego.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 53-letni kierujący hondą podczas skrętu w ulicę Warszawską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowej toyocie, którą podróżował 32-letni mężczyzna.

Kierujący byli trzeźwi. Żaden z uczestników zdarzenia nie potrzebował pomocy medycznej. Z uwagi na liczne uszkodzenia pojazdów, mundurowi zatrzymali dwa dowody rejestracyjne. Sprawca zdarzenia został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 1500 zł, a na jego konto dopisanych zostało 10 punktów karnych.

Pamiętajmy! Zachowanie ostrożności podczas jazdy, jak również przestrzeganie obowiązujących przepisów w znacznym stopniu zwiększa szansę, że bezpiecznie dojedziemy do celu!
Gołdapscy policjanci apelują o ostrożność na drodze!

KPP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły