Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Liściaste Cudaki”

W poniedziałek, 4 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym pt. „Liściaste Cudaki”. Wzięły w nim udział dzieci 4- i 5-letnie z naszego przedszkola oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 5.


Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci. Uczestnicy konkursu za wykonanie przepięknych prac plastycznych otrzymali gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci konkursu

4-latki:
I miejsce: Kazimierz Stabolewski – Szkoła Podstawowa nr 5;
II miejsce: Marcelina Choroszko – Przedszkole Samorządowe nr 1;
III miejsce: Antonina Siebert – Przedszkole Samorządowe nr 1;
III miejsce: Michalina Dołęga – Przedszkole Samorządowe nr 1.

5-latki:
I miejsce: Leon Dołęga Przedszkole Samorządowe nr 1;
II miejsce: Martyna Baranowska Przedszkole Samorządowe nr 1;
III miejsce: Franciszek Czeraszewski Przedszkole Samorządowe nr 1;
III miejsce: Maja Żelazko Szkoła Podstawowa nr 3.
Koordynatorzy:
Monika Jewdokimow i Anna Skiba


Aktualności

Powiązane artykuły