Dziś w bibliotece warsztaty – balonowe dekoracje świąteczne i „Podaruj prezent bibliotece”

Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza dzieci oraz gości z Ukrainy w wieku od 6 do 12 lat wraz z rodzicami na warsztat „Balonowe dekoracje świąteczne”, który odbędzie się 1 grudnia i rozpocznie o 17.00.

„Balonowe dekoracje świąteczne” zapowiada się jako fascynujące wydarzenie, łączące naukowe eksperymenty z balonami, a także kreatywne projekty artystyczne z ich wykorzystaniem. To wspaniała okazja do wspólnej zabawy, nauki, rozwijania kreatywności w przyjaznym oraz interaktywnym środowisku.
Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy:
tel. 876154869 lub e-mail: wypozyczalnia@bpgoldap.pl

***

Podaruj prezent bibliotece

Również na dziś Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza osoby dorosłe i gości z Ukrainy  na warsztat „Podaruj prezent bibliotece”, który rozpocznie się 16.00 w wypożyczalni dla dzieci.

Zajęcia „Podaruj prezent bibliotece” to doskonała okazja do integrowania się z innymi  oraz wyrażania siebie poprzez kreatywne działania artystyczne, które sprzyja wymianie doświadczeń i pozwalają uczestnikom odkrywać nowe pasje w przyjaznym środowisku biblioteki.

Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy:
tel. 876154869 lub e-mail: wypozyczalnia@bpgoldap.pl

Warsztat realizowany w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Równi. Różni. Ważni” to projekt społeczno-edukacyjny umożliwiający dzieciom i młodzieży, zarówno z Ukrainy, jak i z Polski, wspólną naukę, zabawę i nawiązywanie relacji.
#Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
#Save the Children US


Aktualności

Powiązane artykuły