Jasełka w „Trójce”

Coroczną tradycją przed przerwą świąteczną w naszej szkole są występy dzieci z młodszych klas w jasełkach – tradycyjnych przedstawieniach artystycznych o tematyce bożonarodzeniowej. W polskiej tradycji okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, obfitujący w refleksje i serdeczne spotkania w gronie najbliższych.
W tegorocznym przedstawieniu kolędniczym „Hej kolęda, kolęda!” wzięli udział uczniowie klasy 3c oraz troje uczniów z klasy 3a. Towarzyszyli im uczniowie klasy 3b I 1b, którzy zadbali o przepiękną oprawę muzyczną widowiska. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowały umiejętności recytatorskie i wokalne przekazując nam historię Narodzenia Pańskiego.

Spotkanie poprzedzone zostało wystąpieniem pana dyrektora, podczas którego nie zabrakło również złożenia serdecznych życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom za włączenie się do przygotowań poprzez pomoc w doborze strojów. Dziękujemy dla pani Marzanny Zadrogi, Katarzyny Boruc oraz panu Mirosławowi Bobrowskiemu za udostępnienie nam i pomoc przy dekoracji.

Na koniec pozostaje raz jeszcze życzyć wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia!!

Katarzyna Antoniak
Emilia Sznurkowska
Sylwia Kurpios-Sawicka


Aktualności

Powiązane artykuły