Złoto na Turnieju Piłki Ręcznej w Dąbrowie Białostockiej

W środę, 22 listopada w województwie podlaskim został rozegrany Turniej Piłki Ręcznej współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Zdrowia. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły w różnych kategoriach wiekowych.


 

Bezkonkurencyjne okazały się dziewczyny z rocznika 2011 i młodsze, które zdecydowanie wygrały wszystkie swoje spotkania i tym samym cały turniej.
Najlepszą zawodniczką drużyny została Julia Boruch.
Najlepszą zawodniczką całego Turnieju została Aleksandra Cybulska.

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Jaćwingowie Gołdap;
2. SP Kleosin;
3. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka;
4. KS Zambrów.

Natomiast najmłodsze zawodniczki naszego klubu, grając w starszej kategorii, zaprezentowały się bardzo dobrze. Zajmując drugie miejsce w grupie awansowały do fazy pucharowej, w której po zaciętym meczu musiały uznać wyższość rywalek i ostatecznie zajęły 4 miejsce. Najlepszą zawodniczką drużyny została Julia Płatosz.

Klasyfikacja końcowa:
1. KPR Białystok;
2. KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka;
3. SP Kleosin;
4. UKS Jaćwingowie Gołdap;
5. UKS Kangur Siemiatycze;
6. SP 42 Białystok.

 

Powiązane artykuły