Szybka jazda okazała się bardzo kosztowna

Przestrzegamy przed jazdą niezgodną z przepisami. O tym, że pośpiech sporo kosztuje przekonał się 54-letni gołdapianin. Mężczyzna za znaczne przekroczenie prędkości został ukarany wysokim mandatem.

Niestety w dalszym ciągu nie wszyscy kierowcy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością. Wczoraj (15 listopada) gołdapscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem, który przez Pluszkiejmy, w terenie zabudowanym, pędził z prędkością 100 km/h.

W miejscu podjętej kontroli obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Za kierownicą pojazdu siedział 54-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, został on ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych, a na jego konto zostało dopisanych 11 punktów karnych.

Pamiętajmy, aby jeździć zgodnie z przepisami i stosować się do ograniczeń wynikających z przepisów ruchu drogowego. Brawura i ryzykowne zachowania mogą doprowadzić do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego.
(md)


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Szybka jazda okazała się bardzo kosztowna

 1. Irydziak

  Znam tego kierowcę. Zwykły pajac, myśli że jak ma trochę kasy, to jest bezkarny. Chciałbym wszystkim przypomnieć, że na tej trasie Pluszkiejmy-Galwiecie zginęła na sąsiadka, koleżanka Kasia wraz z dzieckiem. Apeluję do Panów policjantów o bezwzględne karanie patologii drogowej.

  Ocena: 4.33/5. z 12 głosów.
  Please wait...
 2. Andrzej

  Nie jestem święty i mam kilka mandatów za prędkość, chociaż co najwyżej przekroczone o 10-15 km, ale 50 to już poważne zagrożenie dla innych użytkowników, tym bardziej ,że droga kręta .
  Szkoda ,że straciliśmy kasę na modernizację tej drogi, ale tak to jest jak kilku ludzi chce zbijać kapitał polityczny. Andrzej T.

  Ocena: 3.88/5. z 8 głosów.
  Please wait...