Patriotycznie zakręceni najpiękniej śpiewają w Grabowie!

Niezwykłe muzyczne wydarzenie w biało-czerwonych barwach w tle już za nami… Dziś w Szkole Podstawowej im. Michała Kajki w Grabowie odbyła się szósta edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej. I z dumą możemy przyznać, że udała się wspaniale!

Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom interpretacji głosowych przepięknych utworów o tematyce patriotycznej, a niektóre aranżacje po prostu zapierały dech w piersi. Gratulujemy wszystkim cudownie rozśpiewanym uczestnikom, a w szczególności zwycięzcom i wyróżnionym!

Jury w składzie: Halina Wojtanis Dyrektor Domu Kultury, Krzysztof Pruszyński instruktor, Ryszard Dudko muzyk przyznało następujące miejsca:

Kat. Klasy I-III:
I miejsce – Filip Podciborski SP3;
II miejsce – Zuzanna Morek SP2;
III miejsce – Laura Pruszyńska SP5
wyróżnienie – Jakub Mor SP3

Kat. Klasy IV-VI:
I miejsce – Zuzanna Zielińska SP3;
II miejsce – Sebastian Rąpel SP;
III miejsce Aleksandra Gwiazdowska – SP Galwiecie;
wyróżnienie – Antonina Hajdamowicz SP3.

Kat. Klas VII-VIII:
I miejsce – Eva Rusyn SP5;
II miejsce – Michał Mor SP 3;
III miejsce – Nikola Piotrowska SP;
Wyróżnienie – Szymon Chmielewski SP Grabowo.

Białoczerwona jest z was dumna, podobnie jak wszyscy zauroczeni widzowie. Z roku na rok mamy coraz wyższy poziom i cieszy nas to bardzo. Ślemy podziękowania również rodzicom i opiekunom za motywowanie i pomoc naszym piosenkarzom. Dziękujemy za przewspaniałe kulturalne doznanie i … polecamy się na przyszłość. Jako zasłuchani i wzruszeni słuchacze.

SP w Grabowie

Powiązane artykuły