Świece z pasją

W ramach inicjatywy oddolnej zgłoszonej przez mieszkankę gminy Gołdap wczoraj w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbył się niezwykły warsztat robienia świec, który stworzył magiczną i uroczą atmosferę.

 

Wnętrze biblioteki napełniło się aromatami świeżych wosków i olejków eterycznych. Uczestnicy warsztatu z pasją zaangażowali się w proces tworzenia świec, starannie dobierając kolory i zapachy.

Czas mijał szybko, a każdy skupiał się na swoim projekcie. Atmosfera była pełna radości i kreatywności, a uczestnicy wymieniali pomysły na nietuzinkowe wzory. Każda świeca była wyjątkowa i spersonalizowana.

Na zakończenie warsztatu wszyscy mogli podziwiać efekty swojej pracy i dzielić się nimi z innymi uczestnikami oraz wykonaliśmy wspólne zdjęcie. To spotkanie pokazało, że biblioteka może być miejscem, gdzie realizowane są kreatywne projekty i cieszy się artystycznym procesem.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”


Aktualności

Powiązane artykuły