Piłka ręczna. Dwa dni grania i dwa medale

W dniach 16-17 września wzięliśmy udział w Memoriale Stanisława Wójcika w Cegłowie. Nasz klub reprezentowały zawodniczki w dwóch kategoriach wiekowych. W pierwszym dniu na parkiecie o najwyższe miejsca walczyły dziewczęta w kategorii 2011 i mł. Dzień później doświadczenie na boisku zdobywały nasze młodziczki.

Młodsze zawodniczki wygrywając cztery spotkania oraz remisując w meczu o pierwsze miejsce z drużyną z Małkini i tym samym z lepszym bilansem bramkowym, uplasowały się na najwyższym stopniu podium.

6. LUKS 19 Winnica

Najlepszą zawodniczką drużyny została wybrana Aleksandra Cybulska.
Statuetkę ,,MVP” turnieju otrzymała Klara Jablonska, na co dzień grająca w MUKS Omega Mrągowo.
Nasze młodziczki grając ze starszymi zawodniczkami pokazały się z dobrej strony. Dziewczyny rozegrały swoje spotkania w formule ,,każdy z każdym” i w klasyfikacji końcowej uplasowały się na trzecim miejscu.

Na pochwałę za grę zasługuje cały zespół, bo prezentował się znakomicie. Jednak szczególne wyróżnienie należy się Lenie Jankowskiej, Amelii Grotkowskiej i Aleksandrze Wińskiej.

Swoje pierwsze mecze z naszą drużyną zagrała Nikola Kaczanowska na co dzień grająca w WKS Promyk Bezledy.

Klasyfikacja końcowa:
1. AZS AWF Warszawa
2. UKS Jutrzenka Junior Cegłów
3. UKS Jaćwingowie Gołdap
4. LUKS 19 Winnica
5. MKS Pogoń Siedlce

Zuzanna Mikielska swoją grą została wyróżniona przez organizatora i została wybrana najlepszą zawodniczką drużyny.
Królową Strzelców Turnieju w Cegłowie została nasza zawodniczka Milena Buczyńska.