Najlepszy wybór dla Twojego dziecka – fotelik samochodowy maxi cosi 9-36 kg

Uśmiechnięta dziewczynka podróżująca samochodem

Jak wybrać dobry fotelik samochodowy dla dziecka? Odpowiedzią mogą być cechy bezpiecznego, a zarazem wygodnego fotelika Maxi Cosi 9 – 36 kg. Sprawdź, czym charakteryzuje się ten model i jakie są jego zalety!

Fotelik samochodowy MAXI COSI TITAN PLUS i-Size: Dlaczego jest idealnym wyborem dla dzieci od 9 do 36 kg?

Fotelik Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size może służyć małemu pasażerowi przez długi czas. Możliwości jego regulacji sprawiają, że z tego modelu mogą korzystać maluchy już od 15 miesiąca życia. Według wskazań producenta fotelik jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 36 kg i o wzroście 76 – 150 cm. Jest to możliwe dzięki specjalnym systemom regulacji.

W początkowym okresie użytkowania przez najmłodszych bezpieczeństwo malucha dodatkowo zwiększa obligatoryjny pas Top Tether. U dzieci w wieku 4 – 12 lat górny pas kotwiczący stosuje się opcjonalnie.

Model Maxi Cosi Titan montowany jest złączami Isofix (jeżeli samochód nie ma takich złączy, zaleca się korzystanie z fotelika dopiero powyżej 4 roku życia).

W konstrukcji fotelika znajduje się wiele opcji regulacji, co ma duże znaczenie, gdy dziecko rośnie. Dzięki temu może służyć małemu pasażerowi nawet przez 10 lat, z możliwością łatwego dostosowania do wzrostu.

Dlaczego warto wybrać fotelik Maxi Cosi 9 – 36 kg? Odkryj najważniejsze funkcje!

Fotelik samochodowy Maxi Cosi 9 – 36 kg został w taki sposób zaprojektowany, aby zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo. Cechują go:

  • wygodne i bezpieczne siedzisko
  • wiele opcji regulacji rozmiaru fotelika do wzrostu dziecka
  • amortyzujące wypełnienie zagłówka (z możliwością regulacji jego ustawienia)
  • pas Top Tether – dodatkowa stabilizacja
  • 5 punktów zaczepienia uprzęży fotelika
  • systemy ochrony przed zderzeniami czołowymi i bocznymi (technologia G-Cell 2.0 w bocznych skrzydłach fotelika)
  • system Air Protect – poduszki bezpieczeństwa w bocznych elementach zagłówka – ochrona głowy i szyi dziecka
  • nowoczesny design
  • nowy wzór prowadnic
  • magnesy podtrzymujące pasy.

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan Pro 2 i-Size to nowa odsłona lubianego modelu, w której można zauważyć zmiany w designie i nową tapicerkę. W sprzedaży dostępna jest także wersja Maxi Cosi Titan Plus z wieloma przydatnymi funkcjami. Wszystko to ma jeszcze bardziej poprawić wygodę podróżowania.  

Foteliki samochodowe Maxi-Cosi: Wygodne, bezpieczne i stylowe wybory dla dzieci!

Bezpieczna podróż małego pasażera to priorytet dla każdego rodzica. Dlatego tak ważnym zagadnieniem jest dobry wybór fotelika dla dziecka. W nowej odsłonie fotelik samochodowy Maxi Cosi 9 – 36 kg łączy w sobie jeszcze lepiej komfort jazdy i ochronę. Wyposażenie w zabezpieczenia, poduszki powietrzne i amortyzujące elementy to kluczowe kwestie podczas podróży z dzieckiem. Do tego wygoda, zapewniana przez dobrze dopasowane siedzisko i zagłówek sprawia, że model Maxi Cosi dostępny na vexpi.pl ma najważniejsze cechy dobrego fotelika samochodowego dla dzieci!


Porady

Powiązane artykuły