#Drugie sobotnie spotkanie z książką w parku

Biblioteka Publiczna w Gołdapi po raz drugi zorganizowała sobotnie spotkanie z książką w Parku Miejskim. To inicjatywa, która nie tylko promuje czytelnictwo wśród dzieci, ale także oferuje rozmaite atrakcje edukacyjne i rozrywkowe dla najmłodszych oraz ich rodzin.

Niezależnie od wieku, każde dziecko znalazło coś interesującego dla siebie. Młodsze dzieci skorzystały z kolorowanek, puzzli o różnym stopniu trudności oraz wspólnej zabawy wraz z rodzicami w gry planszowe i plenerowe.
Przygotowano także strefę z miękkimi, dmuchanymi sofami, gdzie dzieci mogą opowiedzieć sobie historie, czytać lub po prostu się bawić.

Osoby uczestniczące w spotkaniu docenili konkurencje planszowe, które wymagają strategicznego myślenia oraz umiejętności logicznego rozwiązywania zagadek. To świetny sposób na rozwijanie umiejętności interpersonalnych oraz spędzanie czasu z rówieśnikami w angażujący sposób.

Podczas sobotniego spotkania zaprezentowaliśmy wystawę dokumentów życia społecznego pt. „Ocalić od zapomnienia” ze zbiorów biblioteki.

Podczas każdego spotkania można zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książkę, film audiobook na miejscu.
„Sobotnie spotkania z książką w Parku Miejskim” to nie tylko atrakcje dla dzieci. Biorą w nim udział rodzice i opiekunowie, dzieląc się wspólną radością czytania.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne spotkanie 19 sierpnia w godzinach 10:00-12:00. To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym, czerpiąc radość z czytania w otoczeniu przyrody oraz wspólnych zabaw.
Dziękujemy za wspólną zabawę.

Powiązane artykuły