Wakacyjny konkurs krajoznawczy „ROMINCKI ODKRYWCA 2023”

Rusza II edycja wakacyjnego konkursu, dzięki któremu chcemy zachęcić Was, drodzy Turyści i Mieszkańcy, do odkrycia ciekawych miejsc na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej.

 

 

 

 

Co tydzień w piątek przez cały lipiec i sierpień będziemy publikować na Facebooku Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej post dotyczący jednego z miejsc wartych odwiedzenia. Pierwsza osoba, która dotrze do tego miejsca i przyśle na nasz e-mail zdjęcie wykonane zgodnie z naszymi wskazówkami, otrzyma od nas upominek. Uwaga! Na zdjęciu oprócz podanego przez nas miejsca, musi być widoczna kartka z hasłem, które co tydzień będziemy podawać w poście. Na zdjęcia czekamy 7 dni, czyli do momentu publikacji następnego posta i podania kolejnego miejsca do odkrycia.

Ale to nie wszystko. Osoba, która przez wakacje odwiedzi najwięcej wskazanych przez nas miejsc i przyśle terminowo zdjęcia otrzyma tytuł Rominckiego Odkrywcy 2023 i nagrodę.

Zdjęcie wraz z formułą udziału należy przysyłać na adres e-mail: konkursypkpr@gmail.com.

Regulamin konkursu oraz formuła udziału znajdują się na stronie internetowej Parku (https://pkpr.warmia.mazury.pl/rusza-ii-edycja-rominckiego-odkrywcy/). W konkursie mogą brać udział dzieci i dorośli.

Przy odkrywaniu puszczy polecamy naszą aplikację mobilną Polska Tajga (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.audiotour.zytkiejmy&hl=pl&gl=US) oraz mapę turystyczną Parku dostępną na stronie (https://pkpr.warmia.mazury.pl/mapa-turystyczno-krajoznawcza-pkpr/).

Startujemy już 7 lipca! Śledźcie Facebooka Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej!

pkpr


Aktualności

Powiązane artykuły