Upominek z okazji Dnia Taty

Z okazji Dnia Taty Biblioteka Publiczna w Gołdapi zorganizowała warsztaty, które odbyły się 15 czerwca. dzieci miały okazję stworzyć wyjątkowy upominek dla swojego taty. Do wykonania upominku użyto koralików do prasowania, które pozwoliły dzieciom na tworzenie interesujących wzorów i kompozycji.

 

 

Podczas warsztatów dzieci uczyły się techniki prasowania koralików, wybierały odpowiednie kolory i kształty, aby stworzyć oryginalne wzory na swoich upominkach. Dzieci miały możliwość eksperymentowania z różnymi kombinacjami koralików, aby dopasować upominek do gustu swojego taty.

Pracując razem i dzieląc się pomysłami, dzieci mogły nie tylko rozwijać swoje umiejętności manualne, ale również współpracować i wzajemnie się inspirować. Każdy upominek był wyjątkowy i wykonany z sercem, aby wyrazić miłość i wdzięczność dla taty.

Po warsztatach dzieci mogły z dumą podarować swoje własnoręcznie wykonane upominki tacie, które były nie tylko piękne, ale również miały wartość sentymentalną. Taki osobisty prezent z pewnością doceniony został przez taty i sprawił wiele radości w ich sercach.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.
#FRSI_BibliotekaDlaWszystkich
#RóżniRówniWażni
Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

BP w Gołdapi


Aktualności

Powiązane artykuły