Trening bokserski z Michałem Syrowatką!

W piątek, 2 czerwca w klubie „Husaria” Gołdap, miał miejsce trening bokserski prowadzony przez byłego zawodowego pięściarza Michała Syrowatkę.

 

Michał Syrowatka – polski bokser kategorii junior półśredniej. W boksie zawodowym stoczył 29 pojedynków z czego 23 wygrał. W karierze wywalczył takie pasy jak WBA Continental, WBC Baltic Silver, WBF International. W boksie amatorskim bym trzy krotnym mistrzem Polski. Trenowany choćby przez znakomitego trenera, nieżyjącego już, Andrzeja Gimitruka.

– Bardzo dobrze pamiętam lata, gdy o Michale było głośno i cała kariera bardzo fajnie się rozwijała – mówi trener Damian Szafran. – Pojedynki były transmitowane na żywo na różnych galach w Polsce. Stoczył kilka bardzo mocnych walk i z tego jest znany. Wspaniały pojedynek miał w Londynie, kiedy walczył o tytuł WBA Continental. Cieszę się że tacy zawodnicy jak Michał, przyjeżdżają do klubów i swoją postawą motywują innych do ciężkiej pracy, jeszcze raz bardzo dziękuje za przyjazd , poprowadzony trening i mam nadzieje że będzie u nas częściej.

Powiązane artykuły