Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego „Polscy poeci dzieciom” w Przedszkolu Samorządowym

W środę, 31 maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom”. Wzięły w nim udział dzieci 4- i 5–letnie – z naszego przedszkola, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 5.

 

 

 

 

Celem konkursu było przede wszystkim rozwijanie zdolności recytatorskich, popularyzowanie poezji dziecięcej znanych polskich poetów oraz zachęcanie do występów na scenie. Wszyscy uczestnicy za piękną recytację i udział otrzymali gromkie brawa, pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Laureaci konkursu

4-latki:

I miejsce – Zofia Cybulska z Przedszkola Samorządowego;

II miejsce – Amelia Grudzińska – z Przedszkola Samorządowego;

III miejsce – Lena Dojlido – z Przedszkola Samorządowego oraz Zofia Tylenda ze Szkoły Podstawowej nr 3.

 

5-latki:

I miejsce – Kacper Dawidowicz ze Szkoły Podstawowej nr 5

II miejsce – Oskar Andryszczyk z Przedszkola Samorządowego;

III miejsce – Kamiński Dominik z Przedszkola Samorządowego.

Koordynatorzy:

Anna Paszczyńska

Anna Skiba

Marlena Krzyżanowska

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły