Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani

Pomimo licznych apeli na drogach dalej pojawiają się skrajnie nieodpowiedzialni kierowcy. Tylko w miniony poniedziałek gołdapscy policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pojazdami pod wpływem alkoholu. Mundurowi zapowiadają kolejne akcje pn. Trzeźwy Poranek.

 

 

Wczoraj (15 maja) około godziny 17:00 na ul Suwalskiej w Gołdapi policjanci patrolujący miasto zatrzymali do kontroli rowerzystę. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości 48-latka okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Sprawcy tego wykroczenia uniemożliwiono dalszą jazdę i ukarano mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.

Kolejny kierujący jednośladem został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego na ul. Gumbińskiej. Niestety mężczyzna również nie zastosował się do obowiązujących przepisów i jechał po użyciu alkoholu. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych. Konsekwencje za popełnione wykroczenie jazdy samochodem w stanie po użyciu alkoholu poniesie również 35-letni mieszkaniec Gołdapi. Kierując mitsubischi został zatrzymany do kontroli drogowej około godz. 6:00 na ul. Zadumy. Za prowadzenie pojazdu po użyciu alkoholu grozi mu kara grzywny a także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły