Kolejne osoby poszukiwane nie unikną kary

Gołdapscy policjanci prowadzą cykliczne działania ukierunkowane na ujawnianie i zatrzymywanie osób poszukiwanych. Mundurowi mobilizują siły i środki, by na podstawie posiadanych informacji dotrzeć do osób, które chcą uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa.

 

W miniony piątek (26 maja) gołdapscy policjanci zatrzymali dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Do pierwszego zatrzymania doszło kilkanaście minut przed godziną 10:00 na terenie gminy Gołdap. Funkcjonariusze ustalili miejsce przebywania poszukiwanego 57-latka i natychmiast udali się pod wskazany adres, gdzie potwierdzili zebrane informacje.

Mężczyzna poszukiwany był celem odbycia kary pięciu miesięcy pozbawienia wolności. Tego samego dnia, również przed godziną 10:00, gołdapscy stróże prawa zatrzymali kolejną osobę. Poszukiwany, chcąc uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo, ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie gminy Przerośl. Mundurowi, po zebranych wcześniej ustaleniach pojechali pod dany adres i zatrzymali 54-letniego mieszkańca gminy Dubeninki. Mężczyzna najbliższe osiem miesięcy spędzi w odosobnieniu. Zatrzymani jeszcze tego samego dnia trafili do aresztu śledczego.

KPP Gołdap

 


Aktualności

Powiązane artykuły