Gdzie warto się udać po dodatkowe finansowanie naszych potrzeb?

Wakacje to okres, w którym z reguły potrzebujemy więcej pieniędzy niż zwykle. Z jednej strony to czas wakacyjnych wyjazdów, z drugiej remontów czy to w mieszkaniu, czy na działce. W obu tych przypadkach przydaje się ekstra zastrzyk gotówki. Jedną z opcji, które warto wówczas rozważyć jest kredyt gotówkowy np. w Alior Banku.

Dlaczego akurat kredyt w Alior Banku?

Alior Bank to jeden z najbardziej rozpoznawalnych banków na polskim rynku. W swojej ofercie posiada kredyty dopasowane do potrzeb różnych klientów. Kredyty w Alior Banku cechuje konkurencyjna rzeczywista roczna stopa oprocentowania oraz atrakcyjne warunki spłaty, co czyni je popularnym wyborem wśród klientów indywidualnych poszukujących szybkiego wsparcia finansowego.

Kredyt w Alior Banku to wygoda w uzyskaniu, jak i spłacie

Alior Bank kredyt gotówkowy można uzyskać zarówno w placówce banku, jak i poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną. Proces składania wniosku jest prosty i wygodny, a nowi klienci mają możliwość skorzystania z ofert specjalnych. W celu złożenia wniosku wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub skorzystać z aplikacji mobilnej, która umożliwia przesłanie dokumentów w postaci zdjęć dowodu osobistego i potwierdzenie tożsamości. Co jeszcze przemawia za skorzystaniem z oferty, która ma Alior Bank. Kredyt gotówkowy, możemy zacząć spłacać z opóźnieniem 3 miesięcy od daty otrzymania. Poza tym do rat możemy doliczyć koszt dodatkowy w postaci prowizji. Odroczenie pozwala lepiej zaplanować wydatki, a kredytowanie prowizji daje gwarancję, iż otrzymamy dokładnie taką kwotę, o jaką wnioskujemy.

Ubezpieczenie od utraty pracy i nnw zwiększa szansę na uzyskanie wyższej kwoty kredytu

Myślisz o wyższej kwocie kredytu, ale obawiasz się o pozytywną decyzję banku? Ważnym aspektem kredytu gotówkowego w Alior Banku jest możliwość wykupienia ubezpieczenia, które chroni klienta na wypadek utraty pracy lub wypadku. Zabezpieczenie w formie cesji polisy ubezpieczeniowej to bardzo solidne zabezpieczenie, które nie tylko zwiększa szansę na pożyczkę internetową, ale również zabezpiecza klienta i jego najbliższych przed kłopotami ze spłatą.

Zaciągając pożyczkę w Alior Banku warto brać pod uwagę szereg czynników

Z reguły sięgając po kredyt gotówkowy patrzymy głównie na wysokość oprocentowania. Tymczasem nie mniej ważne są np. maksymalna kwota, o jaką możemy się ubiegać, wymagane dokumenty i zabezpieczenia, czy wspomniana już możliwość rozpoczęcia spłaty z opóźnieniem. Bywa, iż w niektórych sytuacjach życiowych spłata pierwszej raty odroczona o 3 miesiące może mieć dla nas o wiele większą wartość aniżeli oprocentowanie niższe o 1-2% (bez kredytowanych kosztów) a całkowita kwota pożyczki do spłaty będzie o 200-300 zł wyższa niż u konkurencji.


Aktualności

Powiązane artykuły