Doskonale wiedzą, że szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi doskonale wiedzą, że szkoła to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale również miejsce, gdzie zawierają przyjaźnie, czują się dobrze, a nawet świetnie się bawią.

 

 

Inicjatywom całej społeczności uczniowskiej przewodzą członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy wcielają pomysły w życie.

Tak też uczniowie brali udział w Szkolnym Dniu Bez Plecaka. Kreatywności nie było końca. Okazało się, że podręczniki i zeszyty można przynieść na noszach, przywieść na taczce lub w misce do masażu stóp.

Zdarzyło się również, że uczniowie pojawili się w szkole w swoich ulubionych piżamach, a to w związku z Dniem w Piżamach. Śmiechu nie było końca.

Kolejną inicjatywą Samorządu był Dzień w Kapciach. I tu również uczniowie nie zawiedli. Pojawiły się na stopach pieski, kotki, wilcze pazury, klasyczne „papucie”.

To kolejny dowód na to, że przyjście do szkoły w piżamce lub kapciach nie spowalnia procesu edukacyjnego, a wręcz go stymuluje, wywołując uśmiech na twarzach.

Samorząd Uczniowski

 


Aktualności

Powiązane artykuły