Centrum Nauki Kopernik w Baniach Mazurskich

Szanowni Państwo, Naukobus z Centrum Nauki Kopernik w 2023 roku odwiedza kolejne miejscowości i placówki edukacyjne w kraju. Mobilna i interaktywna wystawa pod nazwą „Eksperymentuj!”, którą Naukobus wiezie na swoim pokładzie pozwala dzieciakom na naukę poprzez zabawę.

 

Miło mi poinformować, że 13 i 14 kwietnia Naukobus będzie gościł w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich w powiecie gołdapskim. W tych dniach odwiedzający tę placówkę, przede wszystkim dzieci i młodzież, będą mogli korzystać nieodpłatnie z interaktywnych eksponatów, eksperymentować z edukatorami z Centrum Nauki Kopernik, zadawać pytania i odkrywać zjawiska przyrodnicze.

Pozwalam sobie przesłać Państwu informację oraz zdjęcia do dowolnego wykorzystania. Autor zdjęć: Agata Steifer/Centrum Nauki Kopernik.

Zachęcam do wizyty na wystawie, bo widok jest niezapomniany. Spotkania z edukatorami i oryginalnymi eksponatami, udowadniają, że nauka zachwyca, budzi ciekawość, wciąga i bawi. Można na miejscu stworzyć ciekawy wizualnie materiał, porozmawiać z edukatorami i dziećmi. Chętnie też skontaktuję Państwa z naszą rzeczniczką, która udzieli wywiadu. Dodatkowo mam też inne zdjęcia, grafiki oraz
kreskówkę o Łowcach Zjawisk o tym, jak powstają nasze eksponaty.

Wystawa jest częścią programu Nauka dla Ciebie. To wspólna inicjatywa Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem

Agnieszka Szóstek

Specjalistka ds. promocji i komunikacji

Program „Nauka dla Ciebie”


Aktualności

Powiązane artykuły