Weekend z sukcesami dla UKS Jantar Gołdap

W sobotę 4 marca na hali OSiR w Węgorzewie odbył się Turniej Siatkówki Pań z okazji Dnia kobiet. Dziewczęta z UKS Jantar Gołdap rozegrały 3 mecze po trzy sety przeciwko Seniorkom Węgorzewo, LO Węgorzewo i zawodniczkom Pozezdrza.

 

 

 

Wygrały 2 mecze, zapewniając sobie tym 2. miejsce na podium. Nagrodę najlepszej zawodniczki Jantaru otrzymała Julia Skiba.

Dzień później w niedzielę 5 marca UKS Jantar rozegrał najważniejszy jak dotąd mecz przeciwko drużynie ATLAS, który zagwarantował wejście zespołu do pierwszej ligi Elektromil SALS Liga.

Mecz rozpoczął się o godzinie 18:00 w Hali Sportowo Widowiskowej „Suwałki Arena” i zakończył się wynikiem 2:1 dla UKS Jantar Gołdap. Jest to wielki sukces dla naszego klubu, ponieważ jeszcze niedawno zaczynaliśmy w trzeciej lidze.

Nagrodę MVP meczu otrzymał Dominik Wawrukiewicz. Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie. W najbliższą niedzielę 12 marca na Hali „Suwałki Arena” odbędą się finały Elektormil SALS Liga, gdzie Jantar rozegra ostatni mecz drugiej ligi.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców do wspierania Jantaru i obejrzenia finałów. Zespół z Gołdapi rozpocznie swoje spotkanie o godz. 12.30. Zagra z drużyną Kresy. Wstęp na „Suwałki Arena” bezpłatny.

Powiązane artykuły