Tenis stołowy. Dwa złote medale dla gołdapian w Srokowie i Kolnie

W dniach 25-26 marca tenisiści stołowi UKS Gołdap Zdrój uczestniczyli w dwóch wyjazdowych turniejach tenisa stołowego – w Srokowie oraz Kolnie. W obu turniejach gołdapianie stawali dwukrotnie na najwyższym podium.

W Srokowie 25 marca odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Srokowo. W kategorii open pierwsze miejsce zdobył Mateusz Marcinkiewicz. Drugie miejsce zajął Marek Różycki, Bogdan Wikarski – czwarte i Dominik Świecki – piąte.

Dzień później odbył się II Turniej Tenisa Stołowego „Im. Jana z Kolna”. Tu w kategorii open Mateusz Marcinkiewicz zajął piąte miejsce, Marek Różycki – siódme, Dominik Świecki – szesnaste.

W grach podwójnych Mateusz Marcinkiewicz i Dominik Święcki zajęli pierwsze miejsce, Marek Różycki i ełczanin Tyberiusz Królewicz zajęli piąte miejsce.

W następny weekend gołdapianie zagrają w Piątnicy, Olecku i Augustowie.