Policjanci podczas kontroli drogowej znaleźli narkotyki

Policjanci gołdapskiej drogówki zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Jeden z nich przewoził wagę oraz  blisko 100 gram amfetaminy. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia sprawy.

 

 

Do zdarzenia doszło w  niedzielę 5 marca. Wtedy to patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli drogowej osobowego opla. Kierującym okazał się  28-letni mieszkaniec powiatu oleckiego, który przewoził troje pasażerów. Nerwowe i nienaturalne zachowanie kierowcy wzbudziło podejrzenie mundurowych.

Podczas legitymowania jednego z pasażerów funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną oraz torebkę z białym proszkiem. Następnie po wylegitymowaniu oraz przeszukaniu, pojazd którym podróżowali, został zabezpieczony na policyjnym parkingu.

Trzej młodzi mężczyźni w wieku od 21 do 28 lat prosto z ulicy trafili do policyjnego aresztu do wyjaśnienia sprawy. Wstępna analiza wykazała, że 22-latek posiadał amfetaminę.

Policjanci wydziału kryminalnego wszczęli w tej sprawie dochodzenie. Dotychczas zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów 22-letniemu Jakubowi B. Dodatkowo decyzją prokuratora został zastosowany wobec niego dozór policyjny. Śledczy nie wykluczają jeszcze  kolejnych zarzutów.

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły