Dzień Kobiet w SP 5

Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa (Harriet Beecher Stowe). Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa (Harriet Beecher Stowe). 8 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 uroczyście obchodzili Międzynarodowy Dzień Kobiet.

 

 

Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. W obchody tego szczególnego dnia tradycyjnie włączył się Mały Samorząd Uczniowski. Męska część naszej szkolnej społeczności składała serdeczne życzenia dla uczennic, pań nauczycielek i pozostałych pań pracujących w murach naszej szkoły.

W klasach radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy z klas I-III i oddziałów przedszkolnych postarali się, aby ten dzień był wyjątkowy. Wszystkie małe damy otrzymały od kolegów serdeczne życzenia oraz kwiaty i drobne upominki. Dziś na twarzach wszystkich dziewczynek zagościł promienny uśmiech.

Dziewczynki wraz z paniami dziękują chłopcom za piękne życzenia, upominki i kwiaty.

 

Wszystkim dziewczynkom i paniom składamy

serdeczne życzenia samych dobrych chwil na każdy dzień roku!

Mały Samorząd Uczniowski

 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Anna Przybyło

Martyna Fiszer

 

 

 

Powiązane artykuły