Dzień Kobiet w Baniach Mazurskich

Nadzwyczaj świąteczny nastrój panował w sobotę 11 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich.

 

Okazją do wspólnego i radosnego świętowania, były obchody Dnia Kobiet. Wójt gminy podczas wystąpienia, podkreślił doniosłą rolę kobiet w życiu społecznym, zawodowym i rodzinnym, która jest nie do przecenienia i złożył życzenia wszystkim paniom, przekazując na ręce dyrektora GOKiP piękny, okolicznościowy tort.

Do życzeń dołączył się również Artur Ozimek, wiceprzewodniczący Rady Gminy, który złożył serdeczne życzenia dla wszystkich pań, wręczając im z tej okazji kwiaty. Po oficjalnym powitaniu gości, rozpoczęła się część artystyczna. Występy wokalne, skecze, scenki kabaretowe, to tylko niektóre z atrakcji, które tego dnia przygotowano dla uczestników wydarzenia.

Było bardzo miło. Piękne występy i śmieszne skecze, a wszystko to dzięki artystom, którzy zapewnili ogromną dawkę znakomitego programu artystycznego. Na scenie zaprezentowali się seniorzy z Klubu Seniora we Wróblu, chór Lisiacy z GOKiP, seniorzy z Klubu Seniora w Lisach, Milena Kisyk z GOKiP, seniorzy z Klubu Seniora w Budrach, Marzena i Jakub Kokocha z WCK oraz Anna Adamczyk z Sokółki. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas, za uśmiech i radość, która panowała w trakcie całego spotkania. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach i imprezach organizowanych przez nasz ośrodek.

GOKiP w Baniach Mazurskich


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Dzień Kobiet w Baniach Mazurskich

 1. Swobodny Dzordz

  „Skad Litwini wracali?
  Z nocnej wracali wycieczki!
  Wiezli lupy bogate
  W zamkach i cerkwiach zdobyte”
  Adamas Mickevicius.
  (oczywiscie – to a propos tekstu nizej) 😉