Kolejny klub w bibliotece

Z radością informujemy, że w Bibliotece Publicznej w Gołdapi rozpoczął swoją działalność kolejny Dyskusyjny Klub Książki, tym razem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom czytelników i jest to klub dla dzieci, ale mile widziana jest także młodzież.

 

 

Jeśli lubisz czytać i chcesz porozmawiać o literaturze w sympatycznym gronie i miłej atmosferze, bądź masz chęć posłuchać dyskusji z kubkiem gorącej herbaty, chrupiąc ciastko, to serdecznie zapraszamy w środę 22 lutego na godzinę 16.30 do Biblioteki Publicznej na kolejne spotkanie klubu książki.

Pierwsze spotkanie już za nami. Uczestnicy zaprezentowali swoje ulubione książki, opowiedzieli o tym, jakimi są typami czytelniczymi oraz jak ważna w ich życiu jest literatura. Zapoznaliśmy się z zasadami jakie będą obowiązywać w podczas spotkań.

Spotkania klubu odbywać się będą raz w miesiącu, są otwarte dla wszystkich, którzy chcą podzielić się z innymi swoimi odczuciami, przemyśleniami na temat przeczytanych książek oraz  czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze.

Serdecznie zapraszamy!

Powiązane artykuły