Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich

Z okazji nadchodzącego święta Dnia Babci i Dziadka 19 stycznia spotkaliśmy się z panią Teresą i panem Henrykiem z Klubu Senior + Wróbel na głośnym czytaniu w Gminnej Bibliotece Publicznej dla dzieci z klasy 3 Szkoły Podstawowej w Baniach Mazurskich.

 

 

 

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” – seniorzy przeczytali dzieciom opowiadania Barbary Gawryluk – „Zdalna Babcia”. Jest to zbiór wzruszających opowiadań o codzienności i potrzebie bycia razem. Opowieści przedstawiały szczególne więzi między babcią a wnuczętami, o codziennym budowaniu bliskiej relacji, gdy jest się fizycznie daleko od swoich dziadków.

Podczas spotkania zaprosiliśmy dzieci do wykonania laurek na Dzień Babci i Dziadka dla wszystkich seniorów z Klubów Senior + działających na terenie gminy Banie Mazurskie. Dziękujemy naszym kochanym dziadkom i babciom, że są wśród nas. Dają nam piękny przykład do naśladowania, wskazują, uczą i kochają najbardziej na świecie. Dziękujemy pani Teresie i panu Henrykowi za miło spędzony czas w bibliotece.

 


Aktualności

Powiązane artykuły