Przed feriami spotkanie profilaktyczno-edukacyjne w „Piątce”

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 19 stycznia w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne na temat „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”.

 

 

Pogadankę wśród uczniów klas I-III poprowadziła pani policjantka – Marta Anuszkiewicz, przedstawicielka Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. Pani policjantka opowiedziała dzieciom o różnych zagrożeniach czyhających na nie podczas ferii zimowych. Omówiła z uczniami zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu.

Przypomniała zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W trakcie spotkania uczniowie mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi przemyśleniami, chętnie brali udział w dyskusji.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, aby ferie upłynęły radośnie i bezpiecznie!

Wychowawcy klas I-III


Aktualności

Powiązane artykuły