W listopadzie andrzejki, niedźwiedzie i pluszowe misie – Przyjaciele Przyrody z IIIa SP nr 2 w Gołdapi informują

Andrzejki w 2022 roku to wspaniała okazja do integracji i fantastycznej zabawy. Przekonali się o tym po raz kolejny Przyjaciele Przyrody z klasy IIIa SP nr 2 i ich przyjaciele z Środowiskowego Domu Samopomocy Słoneczny Dom.

 

 

 

Cudowny ranek pełen zabaw, niespodzianek i wróżb przygotowały wróżki – Alina Oleszczuk (wychowawczyni klasy IIIa), Paulina Romanowska (mama Laury), Agnieszka Jagiełko (mama Tymka ), Alina Pałys (pedagog szkolny), Urszula Oleksy (terapeutka z ŚDS ).

Ciekawie i barwnie zapowiada się przyszłość zintegrowanej grupy.

Zresztą zobaczcie sami…

Dziękujemy

 

***

W listopadzie swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Klasie IIIa SP nr 2 miś towarzyszy często przy wspólnym czytaniu. Ostatnio czytały nam panie: Paulina Romanowska (mama Laury), Agnieszka Jagiełko (mama Tymka) i Dominika Sokół (mama Oliwki).

 

Dziękujemy

 

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Zapraszamy do przeczytania kolejnej lektury Łukasza Wierzbickiego „Dziadek i niedźwiadek”. Głównym bohaterem książki jest niedźwiedź. Zwierzę jako mały osierocony i wychudzony niedźwiadek zostało odkupione od małego chłopca w Iranie. Bohater wniósł do Armii Władysława Andersa bardzo dużo radości.

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły