POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – policjanci zapraszają na debatę

Komendant powiatowy Policji w Gołdapi zaprasza mieszkańców gminy Dubeninki do udziału w debacie społecznej pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Każdy może mieć na nie wpływ – wystarczy przyjść 1 grudnia o godz. 11:00 do Gminnego Centrum Kultury w Dubeninkach.

 

 

 

 

W najbliższy czwartek 1 grudnia (początek o godzinie 11:00) w Gminnym Centrum Kultury w Dubeninkach odbędzie się ewaluacyjna debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – Możesz mieć na nie wpływ. Jak wzmocnić poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Dubeninki”.

 

Komendant powiatowy Policji w Gołdapi zaprasza mieszkańców gminy Dubeninki do udziału w debacie. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z działaniami funkcjonariuszy Policji podjętymi po pierwszej debacie, która odbyła się w maju tego roku w Posterunku Policji w Dubeninkach. Ponadto, prowadzący przedstawią główne kanały kontaktu z Policją, do których należą m.in. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Aplikacja „Moja Komenda”. Dodatkowo w debacie weźmie udział przedstawiciel jednego z banków, który poruszy tematykę związaną z oszustwami związanymi z sektorem finansowym powszechnie znanymi jako metoda „na pracownika banku”, która jest częścią realizowanego programu pn. „Fałszywy telefon – zagrożone oszczędności!”. Nie zabraknie też rozmów na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym czy obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym.

Zapraszamy!

 

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły