Juniorzy młodsi MKS OSiR Rominta Gołdap wygrali rozgrywki I LIGI

Juniorzy młodsi MKS OSiR „Rominta” Gołdap zostali zwycięzcami I Ligi Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. W ostatniej kolejce ligowej pokonali na wyjeździe zespół SKS Szczytno 5:4.

 

 

 

 

 

Bramki w tym spotkaniu strzelili: Bartek Kalinowski (2), Bartek Hołdyński, Aaron Różański, Dominik Osiński. Nasz zespół w końcowej klasyfikacji sezonu w pokonanym polu pozostawił silne drużyny – z Barczewa, Mrągowa, Ełku oraz Szczytna.

W rundzie jesiennej sezonu piłkarskiego 2022-2023 nasi zawodnicy rozegrali osiem spotkań ligowych, z czego siedem zakończyli zwycięsko. Przed rozpoczęciem rozgrywek nikt nie przewidywał takiego zakończenia sezonu, gdyż zespół przystąpił do rozgrywek poważnie osłabiony odejściem kilku podstawowych zawodników, którzy zmienili barwy klubowe.

Cały zespół w trakcie rozgrywek pokazał ogromną determinację w dążeniu do sukcesu, zaangażowanie w proces treningowy oraz niemałe już umiejętności piłkarskie. O wysokim poziomie prezentowanym przez poszczególnych zawodników świadczy fakt, że kilku z nich już w wieku 15 lat znalazło się w kręgu zainteresowania trenera drużyny seniorów. Wyróżniający się zawodnicy zostali zaproszeni na treningi z pierwszym zespołem. Stąd już tylko krok do debiutu na czwartoligowych boiskach, czego młodym zawodnikom serdecznie życzymy.

Drużynę juniorów młodszych MKS OSiR Rominta Gołdap w rundzie jesiennej reprezentowali zawodnicy: Miłosz Mańkowski, Gabriel Brzeziński, Gabriel Graużul, Aleksander Karneuchow, Konrad Modzalewski, Kacper Zawadzki, Aaron Różański, Igor Krepsztul, Bartek Kalinowski, Bartek Hołdyński, Jakub Ziemiacki, Kamil Łapiński, Dominik Osiński, Dominik Rolka, Wiktor Tomaszewski, Jakub Herman. Trenerem zespołu jest Dariusz

Powiązane artykuły